fbpx
Projektujemy z pasją, tworzymy z precyzją.

O nas

O studiu

TORGA Design Studio powstało w oparciu o jedną prostą zasadę – kreowanie przestrzeni najwyższej jakości dla ludzi. Precyzja stanowi fundament tej działalności, a nasza determinacja w tym obszarze jest bezkompromisowa. Jesteśmy przywiązani do sztuki projektowania, ale to co nas prawdziwie inspiruje to kontakt z człowiekiem, którego mamy przed sobą – poznawanie jego potrzeb, trosk i pragnień.

Bardzo starannie przeprowadzamy analizę przestrzeni, światła i estetycznych preferencji po to, by na koniec zaprosić Was do wnętrza, które jest nie tylko funkcjonalne, ale i unikalne. Fascynuje nas charakter naturalnych materiałów, surowość brutalizmu, jak i japoński minimalizm

W swoich projektach wykorzystujemy szlachetne i ponadczasowe materiały, które przetrwają próbę czasu.  W projektowaniu wnętrz dążymy do przekraczania granic, kreując unikalne przestrzenie, które są zarówno piękne, jak i funkcjonalne. Nasz doświadczony zespół doskonale rozumie potrzeby klientów, a nasza pewność siebie wynika z długotrwałej historii udanych realizacji.

Jeżeli szukasz niezawodnego partnera, który w niekwestionowany sposób połączy funkcjonalność, jakość i piękno, to właśnie znalazłeś odpowiednie studio dla Ciebie.

Ujęcia wnętrza biura.

O ludziach

Praca zespołowa to istota TORGA Design Studio. W naszym biurze spotkacie nie tylko doświadczonych i kreatywnych projektantów, ale również zaangażowany zespół do kontaktu z klientem i zarządzania projektami. Wierzymy, że prawdziwa wartość tkwi nie tylko w projektach, które dla Was realizujemy, ale również w relacjach, jakie budujemy z Wami – naszymi klientami.

Całość działa harmonijnie, bo każdy z ekipy odpowiada za swój kawałek tego projektowego tortu. Menadżer biura zapewnia sprawne zarządzanie projektami, dbając o to, żeby prace przebiegały zgodnie z harmonogramem i budżetem. Koordynuje działania zespołu, aby zapewnić, że każdy etap projektu jest starannie zaplanowany i realizowany z najwyższą jakością. Opiekunka klienta to prawdziwa wizytówka biura.

Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaką niesie za sobą kreowanie przestrzeni, w których nasi klienci spędzają czas. Dlatego podejmujemy każde wyzwanie z pełnym zaangażowaniem, pasją i profesjonalizmem. Jesteśmy dumni z naszego zespołu i efektów ich pracy, które przekładają się na satysfakcję naszych klientów.

Szymon Chudy

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, gdzie zdobywał wiedzę na temat projektowania w ramach studiów Architektury i Planowania Przestrzennego. Swoje umiejętności doskonalił podczas praktyk w renomowanym studio Zień Home, pod okiem cenionego polskiego projektanta – Macieja Zienia. Obecnie prowadzi własne autorskie studio projektowe, które specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych wnętrz zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Prywatnie, pasjonat kulinariów, przyrody i wszelakich podróży.

“Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.” 
Witruwiusz
Portret architekta
“Architektura polega na zachowaniu trzech zasad: trwałości, użyteczności i piękna.” 
Witruwiusz