fbpx

Torga

SOFTLOFT

LOKALIZACJA : WROCŁAW
METRAŻ: 55 m2
ZDJĘCIA: KADRY PROSTE i TORGA

Od pierwszego momentu rzut mieszkania zwrócił naszą szczególną uwagę. Niestandardowy układ oraz pomieszczenia połączone ze sobą pod różnymi kątami sprawiły, że zapragnęliśmy zmierzyć się z tym wyzwaniem. Od razu dostrzegliśmy w nim szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego! Mieszkanie było projektowane dla singla z możliwością częstej i swobodnej pracy zdalnej.

Zdecydowaliśmy się na usunięcie wszystkich ścian i zaproponowanie nowego przestrzennego układu funkcjonalnego. Wygospodarowaliśmy przestrzeń na sypialnię z kącikiem do pracy. Tuż za sypialnią znajduje pomieszczenie, które wykorzystaliśmy jako garderobę. Dzięki zmianie układu funkcjonalnego otwarty salon z aneksem kuchennym stał się przestronny.

Dodatkową wnękę wykorzystaliśmy na przestrzeń do przechowywania przyborów kuchennych i małego AGD. Pralnie ukryliśmy w szafie w przedpokoju. W łazience postawiliśmy na prysznic typu walk in. Pomiędzy sypialnią a łazienką znajduje się ściana z luksferów, która doświetla dodatkowo łazienkę w ciągu dnia. Do sypialni i do garderoby prowadzą drzwi w stylu loftowym z metalu i szkła.